Powerball

Základní pravidla

A) Všechny výsledky zaslané do tabulky na Powerballs.com musí pocházet z produktu RPM Sports Powerball. Úplný seznam vhodných modelů Powerball je k dispozici ZDE.

B) Každý soutěžní výsledek, musí být zaslaný společně s fotkou Powerballu, na které bude výsledek čitelný.

C) Pokud jste na vedoucí pozici v soutěži „Měsíční skóre“, pak kromě odeslání fotografie musíte také odeslat video (včetně zvuku);

a) na kterém bude váš soutěžní pokus (takové video upřednostňujeme)

nebo;

b) video, které jasně ukazuje váš pokus a výsledek se neliší o více než 1 % od zapsaného výsledku do tabulky. Např.: pokud je soutěžní výsledek 15 000 otáček za minutu, postačí doprovodné video s výsledkem mezi 14 850 ot./min. a 14 999 ot./min.

(Poznámka: v případě mimořádně těsné "bitvy" za měsíční cenu a video od skutečného skóre, které lze předložit, může být požadováno od obou soutěžících).

D) Každé skóre, které kvalifikuje spin pro ANI z 20 nejlepších pozic ve výsledkové tabulce světových rekordů, musí být doprovázeno videem, včetně zvuku, o:

i) vlastní spin sám (toto je naše upřednostňovaná volba a je povinná, jestliže je skóre obsazeno bodem 1 na desce)

nebo;

ii) video, které jasně ukazuje, že se točí v rámci 1 % skutečného skóre. Např. pokud je podáno skóre = 15 000 otáček za minutu, postačí doprovodné video s rotací 14,775 otáček za minutu a 14,999 otáček za minutu (toto je přijatelné pro jakékoli skóre obsazené č. 2 až č. 20).

E) Všechna videa musí být ověřena. Může to být stejně jednoduché jako držení bílého listu papíru, na kterém jste jasně napsali datum, kdy jste provedli spin nebo noviny, časopis, který zobrazuje aktuální datum.

Poznámka: Za účelem získání ceny v měsíční tabulce musí být předložené skóre ověřeno na daný měsíc (např. skóre v tabulce s datem 31. května 2018 nebude přijato v měsíční tabulce skóre v měsíci červenec a místo toho se dostane přímo do hlavní deska 100).

F) Nejvyšší ověřené skóre předložené do výsledkové tabule během [toho] kalendářního měsíce opravňuje hráče k nové ceně Autostart Titan Powerball - cena bude odeslána do přehrávače do 5 pracovních dnů od konce měsíce. Každému měsíci bude udělen pouze jeden Titan Ball.

G) Aktuální světový rekord je 17,022rpm. První skóre autorizovaného pokusu, které je zapsáno do tabulky Worldbot na Powerballs.com, které přesahuje 17,022rpm, vyhrává finanční odměnu až 10 000 €. Poznámka: Peněžní odměna začíná na hodnotě 5000 EUR (v den spuštění soutěže v dubnu 2018) a každým následujícím měsícem se zvyšuje o 500 EUR až do výše 10 000 EUR nebo dokud nebude rekord překonán (podle toho, co nastane dříve).

H) Skóre bude považováno za ověřené, jakmile bude schválené správním týmem Powerballs.com. Proces schvalování se skládá z analýzy předložené fotografie a v případě potřeby z analýzy předloženého videa.

I) Hráč může zasílat výsledky do soutěže “Měsíční skóre“ tak často, jak jen si přeje, ale bude mít nárok na výhru Titan Powerball jen jednou za 12 měsíců. (Poznámka: toto pravidlo se netýká hry o hlavní peněžní výhru v žebříčku světového rekordu).

J) Hráč nebude mít nárok na cenu v soutěži „Měsíční skóre“, pokud jeho zaslaný výsledek bude nižší, než již dříve zaslaný výsledek.

K) Aby ženy, měly stejné podmínky, jako muži, v rámci handicapu bude k jejich výsledku automaticky připočítáno 20 %* Pokud výherce v soutěži „Měsíční skóre“ je žena, požadujeme pro autorizaci video, které jasně ukazuje, že soutěžící je žena a ne muž.

* Tento 20 % dámský handicapový bonus se aplikuje POUZE na skóre na „Měsíční skóre“ a ne na světový rekord.

L) Ve výjimečných případech, může počítadlo ukazovat zcela nesmyslnou hodnotu, která neodpovídá vašemu výkonu. Pokud tento výsledek neodpovídá zvuku na videu, nemusí být výsledek autorizován.

Soutěž, pravidla, vyplácení odměn a případné změny jsou organizovány společností RPM Sports Ltd., Ireland.

Výhru nelze nárokovat po společnosti Notia, spol. s r.o.

Sdílejte
Autorizace

Notia, spol. s r. o. je autorizovaná společností RPM Sports Limited k exkluzivní distribuci Powerballů v České republice.

více o autorizaci...

Notia, spol. s r. o. is the authorized exclusive Powerball distributor of RPM Sports Limited for the Czech Republic territory.

more about authorization...
„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“