1. Úvod
  2. Tipy a návody
  3. Výběr Powerballu
Powerball, vyberte si ten pravý!

Jak si vybrat Powerball?

Volte originál

Pokud si pořizujete Powerball nebo chystáte dárek pro někoho blízkého, mějte na paměti, že kupujete citlivé, ale při správném zacházení relativně velmi trvanlivé zařízení, které bude se svým majitelem roky. Vlastně se s žádným originálním modelem nemůžete zmýlit, ale přesto dodržujte při nákupu několik zásad:

Zásady nákupu poweballu

  • Především kupujte originální NSD Powerball. Na českém trhu je mnoho falzifikátů, které sice podobně vypadají, stejně nebo podobně se jmenují, ale prostě nefungují, a pokud fungují, tak pár dní.
  • Zvažte otáčkoměr. Pro babičku na rehabilitaci karpálního tunelu je zcela zbytečný. Naopak pro bratra, který bude soutěžit s kamarády, je otáčkoměr nezbytný. Výhodou je, že pokud zvolíte model bez otáčkoměru, lze jej později dokoupit a doplnit (kromě Techna).
  • Zvažte světelný efekt. Ne každému se blikání barevných světýlek zamlouvá a naopak někoho nikdy neomrzí, že i na intenzitě svícení pozná intenzitu točení.
  • Zvažte autostart. Model 250Hz Pro Autostart se zabudovaným setrvačníkem ocení každý, kdo má problémy se startováním šňůrkami. Tento Powerball stačí natáhnout a můžete točit.
  • Zvažte pořizování luxusních kovových modelů. U modelů Metal platí, že jsou vhodné pro ty, kdo chtějí intenzivě posilovat nebo pro pravověrné vyznavače Powerballu, kterým prostě nemůže chybět. Pro začátečníky a pro rehabilitaci nejsou ovšem vhodné.

Powerball